Sitemiz yazarı olun

Yazar olmak, sesinizi duyurmak istiyorsanız size büyük bir fırsat. Milyonlarca okur kitlesine ulaşma şansını kaçırmayın.

Yazılarınızı milyonlara duyurmak istiyorsanız hemen mail göndererek yazınızı bizimle paylaşınız. Sitemiz yayın prensiplerine ve genel konulara uygun tarzda yazılarınızı hemen bize gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki yorum gönder formunu kullanarak bizimle yazılarınızı paylaşma şansına ve sesinizi sitemiz aracılığı ile duyurma şansına sahip olabilirsiniz.

Editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yazılarınız yayına alınacaktır. Hem de sizin imzanızla. Hürriyet, Sabah, Vatan ve Milliyet gazetelerinin internet siteleri ile ortak çalışmalar yapmaktayız.

Sanal ortamda keyifli bir işbirliği için sizlerinde katkılarınızı bekliyoruz.

VEKA MEDYA

* Yazarlık başvurusu yaparak yazdıklarınızdan sorumlu olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. VEKA MEDYA yazarların yazılarından hiç bir sorumluluk kabul etmez. VEKA MEDYA yönetimi yazarları ve yazıları haber vermeksizin silme değiştirme hakkını saklı tutar. Yayınlanan yazılar için yazanlara maddi bir ödeme yapılmaz, yazı gönderenler tüm bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Sitemiz yazarı olun Sitemiz yazarı olun Reviewed by VEKA MEDYA on Cumartesi, Eylül 23, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.